Stavebné pozemky v mestskej časti Bratislavy - Záhorskej Bystrici určené na výstavbu samostatných rodinných domov a dvojdomov. Samozrejmosťou je široké športovo-rekreačné využitie obytného územia. Na pozemkoch sú skolaudované všetky inžinierske siete (kanalizácia, voda, plyn, elektrina), optický kábel, komunikácie a verejné osvetlenie.

PROJEKT ZÁHORSKÁ BYSTRICA

Projekt ZÁHORSKÁ BYSTRICA Vám ponúka 13 stavebných pozemkov v mestskej časti Bratislavy, ktorá je charakteristická zachovalými sedliackymi domami, ako aj časťou s novými vilami. Nakoľko je Záhorská Bystrica mestskou časťou hlavného mesta, disponuje vynikajúcou občianskou vybavenosťou. Potenciál obytnej zóny v prostredí pod lesom na ul. Jozefa Vachovského je v perspektívnom rozvoji tejto lokality a v jeho polohe. Blízkosť Malých Karpát ponúka možnosť turistiky a športu.

 

PROJEKT ZÁHORSKÁ BYSTRICA

O projekte

Ide o projekt, ktorý vám ponúka 13 pozemkov vo výmere od 700 do 1000 m2,  ktoré sú určené na výstavbu samostatných rodinných domov a 2 dvojdomov. Sú orientované na juho - západ s krásnym panoramatickým výhľadom. Kľudná lokalita na ulici Jozefa Vachovského sa nachádza na konci obce pod chránenou krajinnou oblasťou, čo vyvoláva pocit kontaktu s prírodou aj napriek tomu, že Záhorská Bystrica je mestská časť Bratislavy.

Pozemky disponujú kompletnou infraštruktúrou (voda, kanalizácie, elektrina, plyn, optický kábel), ktorá je dokončená a právoplatné skolaudovaná.  Samozrejmosťou je komunikácia s verejným osvetlením, ktorá je verejná a nadštandardne široká. Cena pozemkov je 220 €/m2.